Yeşil Kahve Çayı Kullanıcı Yorumları

Gönderen : at 8 Şubat 2014 Cumartesi

 Yeşil Kahve Çayı ürününe dair yorumlarınızı bu sayfa altından paylaşabilirsiniz. Unutmayın ki yorumlarınızın doğruluğu diğer kullanıcıları yönlendirecek ve onlara yol gösterecektir. Bu sayfaya aklında soru işaretleri ile gelen kullanıcılara, yine ürünü kullanmış olan kullanıcılar en iyi şekilde yol gösterici olacaktır. Bu yüzden, yorumlarınız, düşünceleriniz ve izlenimlerinizi lütfen doğru bir şekilde, türkçe kurallarına uygun, en azından okunduğunda farklı anlamlar çıkarılmayacak şekilde belirtin.


Yeşil Kahve ve Çekirdeğinin Faydaları
Yeşil kahve, kökboyasıgiller (Rubiaceae) ailesinden olup Coffea cinsinden 5 metreye kadar boylanabilen bir ağaçtır. Çekirdekleri normal kahve gibi kavrulma işleminden geçmediği için, faydalı etkilerini kaybetmez.

Yeşil kahvenin bilinen yararları
Kafein maddesinin doğal deposu olan yeşil kahve metabolizma hızlandıran etkilere sahip olduğu için yarım saat içinde beyin faaliyetlerini hızlandırmaktadır.
Yeşil kahvede bulunan kafein maddesinin metabolizma artırıcı etkisi 3 ile 5 saat arasında değişmekte halsizlik ve yorgunluğu da önlemektedir. Yeşil kahvenin faydaları ise işlenmemiş ve kavrulmamış olduğundan dolayı antioksidan maddeler bakımından daha zengindir.
Vücuttaki yağ moleküllerini parçalar, vücudun bağışıklık sistemini korur. İki yönden de yeşil kahve zayıflama sağlayan yeşil kahve metabolizmayı hızlandırarak vücudun kalori harcamasına sebep olur, bir diğeri ise yeşil çay yaprağına göre 3 kat fazla antioksidan içerdiği için daha hızlı kilo vermeyi sağlamaktadır.
İçindekiler
Yeşil Kahve, Biberiye, Funda Yaprağı, Kiraz Sapı, Kekik
Hazırlama Şekli
Bir fincan çay içerisine süzen poşeti yerleştirdikten sonra taze kaynamış suyu ilave ediniz. Bardağın ağzı kapalı yaklaşık 5-6 dakika demleyip süzerek kullanmanız tavsiye edilir.
3gr x 60 Poşet

Not: Ürün ile ilgili tanıtım metni, resmi satış sitesinden alıntılanmıştır.
Siz de 

Yeşil Kahve Çayı  ile ilgili yorumlarınızı bu sayfa altından iletebilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş :

0 yorum: